3-izbový byt, Bratislava - Ružinov, Hrachová

    • Cena:
    • 193 000 €
    •  
    • 2 121 €/m2
      • 3-izbový byt, tehla
      • Počet izieb: 3
      • Poschodie: 3
      • Úžitková plocha: 91 m2
      • Parkovanie: vnútorné
Predaj - praktický 3i byt v novostavbe v Ružinove, loggia, parkovanie
  • Parametre
  • Typ nehnuteľnosti: 3-izbový byt, tehla
  • Novostavba: áno
  • Kolaudácia: 2011
  • Zateplenie: áno
  • Počet izieb: 3
  • Poschodie: 3
  • Počet poschodí: 6
  • Úžitková plocha: 91 m2
  • Celková plocha: 91 m2
  • Lódžia: áno - 2 (17,56m2)
  • Pivnica: áno (1,85m2)
  • Vykurovanie spoločné – vlastná kotolňa
Predaj - 3izbový byt v novostavbe na Hrachovej ulici v Ružinove Byt je o výmere 73,44 m2+ 2 x loggia 17,56 m2 + 1,85 m2 pivnice Dispozícia: cez vstupnú chodbu je kúpeľňa a samostatná toaleta, ďalej je obývacia izba ktorá je spojená s kuchyňou cez jedáleň; z kuchyne je výstup na loggiu. Z obývacej izby cez chodbu je vstup do spální. Z obidvoch spálni je vstup na loggiu. Obidve loggie sú presklené, v izbách plávajúca podlaha, na oknách sieťka Byt je slnečný, priestranný a udržiavaný. K bytu je možné dokúpiť garážové státie za 10 000,-€. Priamo z garáže ide výťah na poschodia. Ponúkame možnosť ZABEZPEČENIA FINANCOVANIA! Cena: 193 000,-€ Kontakt: 0903 757 187

Pre viac informácií kontaktujte:

RNDr. Agnesa Bondová

RNDr. Agnesa Bondová
realitný maklér