4-izbový byt, Bratislava - Karlova Ves, Hany Meličkovej 33

    • Cena:
    • 325 000 €
    •  
    • 2 843 €/m2
      • 4-izbový byt, tehla
      • Počet izieb: 4
      • Poschodie: 2
      • Úžitková plocha: 114 m2
Priestranný 4.izb. byt v novostavbe s garážou a s terasou
  • Parametre
  • Typ nehnuteľnosti: 4-izbový byt, tehla
  • Novostavba: áno
  • Kolaudácia: 2010
  • Zateplenie: áno
  • Počet izieb: 4
  • Poschodie: 2
  • Počet poschodí: 4
  • Úžitková plocha: 114 m2
  • Celková plocha: 114 m2
  • Terasa: áno - 1 (30,85m2)
  • Garáž: áno - 2 autá
  • Vykurovanie vlastné
Priestranný byt o výmere 114,34 m2 ( plus terasa 30,85 m2) sa nachádza na 2. podlaží terasovej novostavby na ul. Hany Meličkovej s výhľadom na Rakúsko. Pôdorysne má byt tvar písmena L, všetky obytné miestnosti v byte majú okná alebo výstup na obytnú terasu so zeleňou, čo umocňuje komorný charakter a súkromie obytného priestoru. Byt pozostáva z 3-och spáľní, obývacia izba o výmere 32 m2 je presvetlená francúzskymi oknami , rozdelená je na oddychovú a jedálenskú časť bytu, s plynulým prechodom do kuchyne. Pri vstupe do bytu je jedno samostatné WC s umývadlom, druhé sa nachádza v kúpeľni, kde sú 2 umývadlá, sprchovací kút aj vaňa. V byte je samostatná komora. Súčasťou predaja je garáž pre 2 autá, nachádzajúca sa v suteréne domu, ktorá zároveň slúži aj ako sklad. Obytný dom je kvalitne zateplený, s čím súvisia nízke mesačné náklady 129.-€/ mesačne ( z toho dodávka tepla je 17.-€/mesačne), vlastná regulácia vykurovania v byte. Z terasy je výhľad na Rakúsko aj Dunaj.