4-izbový rodinný dom, 1 p., Dunajská Streda, Višňová

    • Cena:
    • 173 000 €
    •  
    • 1 648 €/m2
      • Cena vrátane provízie
      • Možný hypotekárny úver
      • Rodinný dom, tehla
      • Počet izieb: 4
      • Úžitková plocha: 105 m2
      • Parkovanie: vlastné vyhradené
Útulný 4-izb. bungalov v obci Kvetoslavov, novostavba
  • Parametre
  • Typ nehnuteľnosti: Rodinný dom, tehla
  • Novostavba: áno
  • Rok výstavby: 2019
  • Kolaudácia: 2019
  • Zateplenie: áno
  • Počet izieb: 4
  • Počet poschodí: 1
  • Úžitková plocha: 105 m2
  • Zastavaná plocha: 130 m2
  • Rozloha pozemku: 460 m2
  • Celková plocha: 105 m2
  • Terasa: áno
  • Predzáhradka: áno
  • Garáž: áno - 2 autá
  • Voda studňa
  • El. napätie 230/400V
  • Inžinierske siete áno
  • Vykurovanie vlastné - elektrické
4-izb. bungalov sa nachádza v centrálnej časti obce Kvetoslavov na Višňovej ul. , pár minút chôdze k železničnej stanici a v blízkosti autobusovej zastávky. Prízemný dom pozostáva zo 4 izieb - veľká obývacia izba spojená s kuchynskou časťou a priamym vstupom na terasu, 3 samostatné spálne, vstupnej haly a priestrannej kúpeľne (vaňa + 2 umývadlá) s toaletou. Na podlahách je plávajúca podlaha alebo keramická dlažba, k dispozícii je podlahové kúrenie v celom dome, ohrev vody a kúrenie je zabezpečené elektrickým kotlom. K dispozícii sú nasledovné inžinierske siete: el. energia, kanalizácia, voda - vlastná studňa. Pozemok je oplotený, s položenou betónovou dlažbou na terase, parkovacom stojisku a prístupových chodníkoch. Brána na vstup pre auto je na diaľkové otváranie. Dom je skolaudovaný v r. 2019, prvé nasťahovanie. Kúpou je dom voľný.