6-izbový rodinný dom, 1 p., Martin

    • Cena:
    • 150 000 €
    •  
    • 628 €/m2
      • Cena vrátane provízie
      • Rodinný dom, tehla
      • Počet izieb: 6
      • Úžitková plocha: 239 m2
      • Parkovanie: áno
Nehnuteľnosti pri Belianskom potoku vhodné na bývanie aj rekreáciu
  • Parametre
  • Typ nehnuteľnosti: Rodinný dom, tehla
  • Rok výstavby: 2001
  • Počet izieb: 6
  • Počet poschodí: 1
  • Úžitková plocha: 239 m2
  • Zastavaná plocha: 198 m2
  • Rozloha pozemku: 4 430 m2
  • Inžinierske siete áno
Rodinný dom s rozsiahlymi pozemkami ( 4 628 m2) sa nachádza v tesnej blízkosti Belianskeho potoka s atraktívnym výhľadom na kopce Malej Fatry. Stavba je dvojpodlažná so sedlovou strechou, prízemie má úž. plochu 122, 38 m2, podkrovie 117,45 m2. Pri vjazde na pozemok je postavený drevený prístrešok s betónovým podkladom a murovaný sklad. K stavbe je vydané právoplatné stavebné povolenie spojené so zmenou užívania stavby na administratívno-prevádzkový objekt s vypracovaným projektom vrátane EIA spracovania a s projektom na výstavbu rybníkov , ktorý umožňuje pozemky a existujúce umelé vodné nádrže , určené na chov rýb využívať na rybné hospodárstvo v spojení s agroturistikou. Nový projekt počíta i s výstavbou troch dreveníc na pozemkoch pozdĺž Belianskeho potoka ( vidˇvizualizácia). V okolí obce Žabokreky sa nachádzajú lyžiarské strediská - Winter park Martinky , Snowland Valčianska dolina, lyžiarske stredisko Jasenská dolina, relax a zábavu poskytujú kúpele v Turčianskych Tepliciach, termálne kúpalisko Veronika Rajec , Vodný park Bešeňová. Vyznávači turistiky môžu navštíviť Šútovský vodopád v Malej Fatre , Národný park Veľká Fatra , Blatnickú, Gaderskú, Necpalskú a Jasenskú dolinu.