Budova, Banská Štiavnica, Nám. sv. Trojice 12

    • Cena:
    • 600 000 €
    •  
    • 673 €/m2
      • Cena vrátane provízie
      • Budova
      • Úžitková plocha: 892 m2
Renesančný dom na Námestí Sv. Trojice - Banská Štiavnica
  • Parametre
  • Typ nehnuteľnosti: Budova
  • Úžitková plocha: 892 m2
  • Zastavaná plocha: 418 m2
  • Rozloha pozemku: 660 m2
  • Celková plocha: 660 m2
Ponúkame na predaj budovu v Banskej Štiavnici priamo na Nám. Sv. Trojice (historické centrum). Nehnuteľnosť je v štádiu hrubej stavby. Jedná sa o pôvodný historický renesančný meštiansky dom. K nehnuteľnosti patrí aj záhrada o výmere 172 m2 situovaná smerom do Starozámockej ulice. Celková rozloha pozemku je 660 m2. Úžitková plocha pozemku je 892 m2. GoogleDrive link - podklady: https://drive.google.com/open?id=114H3RpctOxaVXf9z8vjdaaUNf3ixpNkF V prípade záujmu o ďalšie informácie či dohodnutie obhliadky ma kontaktujte na uvedených údajoch.

Pre viac informácií kontaktujte:

Bc. Matúš Kaník
realitný maklér