Rodinný dom, Brezno

    • Cena:
    • 300 000 €
    •  
    • 1 154 €/m2
      • Rodinný dom
      • Úžitková plocha: 260 m2
Rekreačný rodinný dom v krásnom prostredí obce Mýto pod Ďumbierom
  • Parametre
  • Typ nehnuteľnosti: Rodinný dom
  • Kolaudácia: 2011
  • Úžitková plocha: 260 m2
  • Zastavaná plocha: 131 m2
  • Rozloha pozemku: 670 m2
  • Terasa: áno
  • Vybavenie
  • Kúpeľňa áno
  • Krb áno
  • Voda verejný vodovod
  • El. napätie 230V
  • Inžinierske siete áno
  • Zariadenie zariadený
  • Vykurovanie áno
Rekreačný rodinný dom sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom, ktorá je rajom pre zimnú aj letnú turistiku. Nachádza sa 12 km od zimného lyžiarskeho strediska Chopok - Juh a 14 km od strediska Čertovica. Pre letné obdobie sú lákadlom najmä golf, a to golfový areál Gray Bear – Tále, ktorý je vzdialený 5 km, cyklistické chodníky, jaskyne, prírodné kúpalisko Tále, člnkovanie, kúpele Brusno, biofarma Ajax, atď. Dom je postavený na najlukratívnejšom mieste obce, a to priamo oproti lyžiarskemu svahu s lanovkou. Patrí k nemu pozemok o rozlohe 670 m2, dom bol skolaudovaný v roku 2011. Skladá sa z jedného nadzemného podlažia a podkrovia so šikmou strechou. Na 1. nadzemnom podlaží je zriadená kuchyňa s obývacou izbou, v ktorej sa nachádza kozub. Pred obývacou miestnosťou je hala so samostatným WC, do ktorej sa vchádza z chodby a zádveria, v chodbe je sklad lyží s elektrickým sušičom lyžiarok. Obývacia izba ústi do terasy, ktorá lemuje celú šírku domu. Na tomto podlaží sú zároveň dve spálne, z ktorých sa vychádza na spoločnú terasu, každá má kúpeľňu s WC. V podkroví je rovnako zriadená obývacia izba s kuchyňou, hala so samostatným WC, do ktorej ústi chodba so skladom lyží. Podkrovie má rovnako dve spálne s kúpeľňami a WC. Rozlohou sú obe podlažia totožné a to 127,47 m2. Celková zastavaná plocha rodinného domu je 131 m2, úžitková plocha domu je cca 260 m2, v dome je centrálne vykurovanie na elektrinu, elektrický zásobník na vodu, k dispozícii sú všetky inžinierske siete okrem plynu. Dom má napojenie na internet. Obe podlažia sú zariadené nábytkom s kompletným vybavením vrátane umývačiek riadu, práčok, chladničiek atď., toto zariadenie je súčasťou predaja. Celý dom pôsobí útulne a harmonicky, evokuje rodinnú pohodu. Kúpa tejto nehnuteľnosti predstavuje výbornú investičnú príležitosť pre podnikateľov, ktorí môžu celoročne využívať oba apartmány na prenájom turistom. Štatistiky majiteľov o tomto type podnikania v tomto konkrétnom objekte sú k dispozícii v našej realitnej kancelárii. Zároveň sa dá tento dom kúpiť ako rekreačný objekt slúžiaci pre potreby rodiny. Ďalšou alternatívou je separátny predaj jednotlivých apartmánov. Ponuková cena za rekreačný rodinný dom je 300.000,- €,