Nájdite si nehnuteľnosť

3-izbový byt, Bratislava - Ružinov
PREDAJ

3-izbový byt, Bratislava - Ružinov

Realitná kancelária pôsobiaca na trhu 25 rokov, vám ponúka spoluprácu pri predaji Vašej nehnuteľnosti. Radi Vám pomôžeme s predajom bytov, domov ...

Cena v RK
Budova, 3 p., Bratislava - Karlova Ves
PREDAJ

Budova, 3 p., Bratislava - Karlova Ves

Budova sídla obchodnej spoločnosti sa nachádza v mestskej časti Karlova Ves, na ulici Líščie údolie, na tichej ulici v dotyku s prírodou. Pozemok ...

  • Úžitková plocha: 450 m2
Cena v RK
Pozemky - bývanie, Bratislava - Staré Mesto
PREDAJ

Pozemky - bývanie, Bratislava - Staré Mesto

Pozemok o výmere 1077 m2 je situovaný na ulici Pod Bôrikom s prístupom z ulice Pod Lomom. Pozemok je prístupný z dvoch strán, je rovinatý s juhozápadnou ...

  • Rozloha pozemku: 1077 m2
850 €/m2
7-izbový rodinný dom, 3 p., Bratislava - Dúbravka
PREDAJ

7-izbový rodinný dom, 3 p., Bratislava - Dúbravka

Predaj - rodinný dom, Plachého/Dúbravka, BA IV, členitý 3 podlažný, dvojgeneračný na pozemku o výmere 605 m2 Rodinný dom je postavený na svažitom ...

  • Zastavaná plocha: 184 m2
600 000 €
Pozemky - komerčné, Bratislava - Vajnory
PREDAJ

Pozemky - komerčné, Bratislava - Vajnory

Predaj-komerčné pozemky, 12 390 m3, Rybničná Vajnory/BA III; Areál s ideálnou polohou a napojením na diaľnicu D1, diaľničný obchvat a cestu ...

  • Rozloha pozemku: 12390 m2
100 €/m2
3-izbový byt, Bratislava - Ružinov
PREDAJ

3-izbový byt, Bratislava - Ružinov

ZABEZPEČÍME FINANCOVANIE! Veľkoryso riešený a nadštandardne zariadený 3-izb. byt (pôvodne 4-izbový) o celkovej výmere 138 m2 sa nachádza na ...

  • Úžitková plocha: 138 m2
540 000 € 3 914 €/m2
Kancelárie, Bratislava - Podunajské Biskupice
PREDAJ

Kancelárie, Bratislava - Podunajské Biskupice

Nebytové priestory v obytnej budove na Kazanskej ulici, v mestskej časti Dolné Hony, na frekventovanej ulici s prevažne rezidenčnou zástavbou, kompletnou ...

  • Úžitková plocha: 772,52 m2
Cena v RK
Obchodné priestory, Bratislava - Podunajské Biskupice
PREDAJ

Obchodné priestory, Bratislava - Podunajské Biskupice

• Úžitková plocha: 772,52 m2
Cena v RK
1-izbový byt, Bratislava - Staré Mesto
PREDAJ

1-izbový byt, Bratislava - Staré Mesto

Realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami hľadá pre konkrétnych klientov na kúpu byty v Starom meste, pôvodný stav alebo rekonštrukcia ...

Cena v RK
3-izbový byt, Bratislava - Ružinov
PREDAJ

3-izbový byt, Bratislava - Ružinov

Realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami hľadá pre konkrétnych klientov na kúpu 3-izbové byty v Ružinove, novostavby, pôvodný stav ...

Cena v RK
Gastro priestory, Bratislava - Rača
PREDAJ

Gastro priestory, Bratislava - Rača

Bývala reštaurácia na Popolnej ul. v centre Rače. Samotná reštaurácia (jedáleň) má výmeru cca 180 m2, k tomu prislúcha kuchyňa, sklady, hygiena ...

  • Úžitková plocha: 800 m2
349 900 € 438 €/m2
Vila, 2 p., Dunajská Streda
PREDAJ

Vila, 2 p., Dunajská Streda

Táto rodinná vila sa nachádza na krásnom, starostlivo udržiavanom polhektárovom pozemku, situovanom hneď vedľa hlavnej cesty, na okraji obce Padáň ...

  • Úžitková plocha: 540 m2
310 000 € 575 €/m2