Nájdite si nehnuteľnosť

Dvojgarsónka, Bratislava - Petržalka
PREDAJ

Dvojgarsónka, Bratislava - Petržalka

PREDAJ NÁDHERNEJ GARZONKY S VEĽKOU LOGGIOU,ŠUSTEKOVA UL Dispozícia bytu: obývačka s kuchyňou, samostatná kúpeľňa s toaletou, veľká loggia ...

  • Úžitková plocha: 30,14 m2
83 000 € 2 754 €/m2
Hotely a penzióny, Brezno
PREDAJ

Hotely a penzióny, Brezno

Apartmánový dom sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom, ktorá je rajom pre zimnú aj letnú turistiku. Nachádza sa 12 km od zimného lyžiarskeho ...

  • Úžitková plocha: 260 m2
300 000 € 1 154 €/m2
Rekreačný apartmán, Liptovský Mikuláš
PREDAJ

Rekreačný apartmán, Liptovský Mikuláš

Predaj - rodinný penzión v krásnom a tichom prostredí v Konskej na 1610 m2 pozemku. Hobby: pingpongový stôl, biliardový stôl, oddychová časť ...

  • Úžitková plocha: 750 m2
315 000 € 420 €/m2
2-izbový byt, Banská Štiavnica
PREDAJ

2-izbový byt, Banská Štiavnica

Ponúkame na predaj apartmány v Banskej Štiavnici - Po rekonštrukcií - Historické centrum - Vlastné parkovanie - Súkromná záhradka - Detské ihrisko ...

  • Úžitková plocha: 27 m2
51 300 € 1 900 €/m2
3-izbový byt, Bratislava - Staré Mesto
PREDAJ

3-izbový byt, Bratislava - Staré Mesto

3,5 izb. byt sa nachádza v zrekonštruovanom dome na Panskej ulici, situovaný je na 1. poschodie s atraktívnym výhľadom na Dóm sv. Martina. Byt ...

  • Úžitková plocha: 78 m2
289 000 € 3 706 €/m2
Pozemky - bývanie, Bratislava - Staré Mesto
PREDAJ

Pozemky - bývanie, Bratislava - Staré Mesto

Ponúkame na predaj plochu o výmere úžitkovej plochy 260 m² vhodnej na výstavbu v Starom meste priamo pod hradom. Štúdiu zasielame na vyžiadanie ...

  • Rozloha pozemku: 260 m2
350 000 €
Pozemky - bývanie, Bratislava - Staré Mesto
PREDAJ

Pozemky - bývanie, Bratislava - Staré Mesto

Predaj - rožný stavebný pozemok, nachádza sa v oblasti Bôrik, na rohu ulíc Nad lomom a Údolná o výmere 1000 m2, ideálne rozmery: 30 m x 33 m ...

  • Rozloha pozemku: 1000 m2
800 €/m2
Pozemky - bývanie, Banská Štiavnica
PREDAJ

Pozemky - bývanie, Banská Štiavnica

Stavebný pozemok nad historickým centrom Banskej Štiavnice - ideálny k výstavbe 1 - 3 rodinných domov. - Veľmi tiché prostredie uprostred prírody ...

  • Rozloha pozemku: 6984 m2
Cena v RK
4-izbový byt, Bratislava - Ružinov
PREDAJ

4-izbový byt, Bratislava - Ružinov

Predaj - exkluzívny 4 i byt v novostavbe na Záhradníckej ul. v projekte Gloria. Byt je na 21 poschodí z 26 úžitkovou plochou 135 m2. K bytu prináležia ...

  • Úžitková plocha: 185000 m2
399 000 € 3 €/m2
Pozemky - komerčné, Partizánske
PREDAJ

Pozemky - komerčné, Partizánske

MALÁ DOLINA - Predaj pozemkov POLOHA Územie sa nachádza len 15 km od mesta Topoľčany. Územie Malá dolina má rozlohu o celkovej výmere 202 857 ...

  • Rozloha pozemku: 202857 m2
informácie o cene v RK
3-izbový byt, Bratislava - Petržalka
PREDAJ

3-izbový byt, Bratislava - Petržalka

PREDAJ NÁDHERNÉHO 3-IZB.KOMPLET ZREK.BYTU,PETRŽALKA,ŠEVČENKOVA UL) Dispozícia bytu: obývačka + 3 spálne, samostatná kúpeľňa a toaleta, zasklenná ...

  • Úžitková plocha: 70 m2
150 000 € 2 143 €/m2
7-izbový rodinný dom, Levice
PREDAJ

7-izbový rodinný dom, Levice

PREDAJ NOVÉHO 3-PODLAŽ.SKOLAUDOVANÉHO DOMU S VEĽKÝM POZEMKOM,PODLUŽANY Rodinný dom sa nachádza v tichej a zelenej lokalite v Obci Podlužany, okres ...

  • Úžitková plocha: 250 m2
69 000 € 276 €/m2