Nájdite si nehnuteľnosť

Garáže, Bratislava - Ružinov
PREDAJ

Garáže, Bratislava - Ružinov

Predaj - garáž, Bratislava II, Ružinov/Štrkovec Garáž sa nachádza v radovej zástavbe garáží, prianým vstupom z cesty. Výmera: 18 m2; rozmery: ...

25 000 € 1 389 €/m2
Gastro priestory, Bratislava - Podunajské Biskupice
PREDAJ

Gastro priestory, Bratislava - Podunajské Biskupice

EKLUZÍVNY PREDAJ NEBYTOVÉHO PRIESTORU V II. BRATISLAVSKOM OBVODE - BISKUPICKÁ ULICA Priestor sa nachádza v mestskej časti Podunajské Biskupice : ...

  • Úžitková plocha: 77 m2
62 000 € 806 €/m2
Obchodné priestory, Bratislava - Podunajské Biskupice
PREDAJ

Obchodné priestory, Bratislava - Podunajské Biskupice

• Úžitková plocha: 77 m2
62 000 € 806 €/m2
4-izbový byt, Bratislava - Ružinov
PREDAJ

4-izbový byt, Bratislava - Ružinov

Predaj - 4i bytu, Bratislava II / NIVY, 9 posch, orientácia Z-V, loggia Dispozícia: vstupuje sa do bytu cez chodbu, vedľa ktorého je podlhovastý šatník ...

  • Úžitková plocha: 93 m2
220000
Rodinný dom, Martin
PREDAJ

Rodinný dom, Martin

Rodinný dom s rozsiahlymi pozemkami ( 4 628 m2) sa nachádza v obci Žabokreky pri Martine, v tesnej blízkosti Belianskeho potoka s atraktívnym výhľadom ...

  • Úžitková plocha: 239 m2
150 000 € 628 €/m2
Budova, 2 p., Banská Štiavnica
PREDAJ

Budova, 2 p., Banská Štiavnica

Ponúkame na predaj budovu v Banskej Štiavnici v tesnej blízkosti Starého zámku (historické centrum). Nehnuteľnosť je po komplexnej rekonštrukcií ...

  • Úžitková plocha: 437 m2
Cena v RK
Kancelárie, Bratislava - Ružinov
PREDAJ

Kancelárie, Bratislava - Ružinov

PREDAJ KOMERČNÉHO PRIESTORU V RUŽINOVE V UZAVRETOM AREÁLI - LOKALITA NIVY - ONDAVSKÁ UL. (v prípade záujmu aj PRENÁJOM ) Ponúkame na predaj atraktívne ...

  • Úžitková plocha: 700 m2
770 000 € 1 100 €/m2
Gastro priestory, Bratislava - Ružinov
PREDAJ

Gastro priestory, Bratislava - Ružinov

PREDAJ ATRAKTÍVNEHO PRIESTORU NA REŠTAURAČNÉ SLUŽBY V RUŽINOVE, NIVY - ONDAVSKÁ UL., UZAVRETÝ AREÁL (v prípade záujmu aj PRENÁJOM) Ponúkame ...

  • Úžitková plocha: 700 m2
770 000 € 1 100 €/m2
Obchodné priestory, Bratislava - Ružinov
PREDAJ

Obchodné priestory, Bratislava - Ružinov

PREDAJ KOMERČNÉHO PRIESTORU V RUŽINOVE, NIVY - ONDAVSKÁ UL. V UZAVRETOM AREÁLI (v prípade záujmu aj PRENÁJOM ) Ponúkame na predaj atraktívne ...

  • Úžitková plocha: 700 m2
770 000 € 1 100 €/m2
Pozemky - bývanie, Dunajská Streda
PREDAJ

Pozemky - bývanie, Dunajská Streda

Veľký 2852 m2 pozemok so starým domom sa nachádza v obci Lehnice - Sása. Na pozemok je prístup verejnou komunikáciou, na pozemku sú všetky IS ...

  • Rozloha pozemku: 2852 m2
179 900 €
Obchodné priestory, Bratislava - Ružinov
PREDAJ

Obchodné priestory, Bratislava - Ružinov

Obchodný priestor sa nachádza v Ružinove na Hrachovej ulici. Jedná sa o priestor na prízemí novostavby s preskleným výkladom pozdĺž celej dĺžky ...

  • Úžitková plocha: 152 m2
282 000 € 1 856 €/m2
3-izbový byt, Bratislava - Ružinov
PREDAJ

3-izbový byt, Bratislava - Ružinov

Na Úvrati - 3 izbový, moderný byt v nadstavbe bytového domu bol skolaudovaný v roku 2012. Nachádza sa na 4. poschodí zo 6. s výťahom. Byt pozostáva ...

  • Úžitková plocha: 62,3 m2
162 900 € 2 615 €/m2