Nájdite si nehnuteľnosť

6-izbový rodinný dom, 1 p., Bratislava - Nové Mesto
PREDAJ

6-izbový rodinný dom, 1 p., Bratislava - Nové Mesto

Predaj - Royova ul./Kramáre BA III, , trojpodlažný rodinný dom so sedlovou strechou v atraktívnej časti Bratislavy na pozemku o výmere 749 m2. 1 ...

  • Úžitková plocha: 300 m2
Cena v RK
3-izbový byt, Bratislava - Ružinov
PREDAJ

3-izbový byt, Bratislava - Ružinov

Predaj - 3izbový byt v novostavbe na Hrachovej ulici v Ružinove Byt je o výmere 73,44 m2+ 2 x loggia 17,56 m2 + 1,85 m2 pivnice Dispozícia: cez vstupnú ...

  • Úžitková plocha: 91 m2
193 000 € 2 121 €/m2
6-izbový rodinný dom, 1 p., Martin
PREDAJ

6-izbový rodinný dom, 1 p., Martin

Rodinný dom s rozsiahlymi pozemkami ( 4 628 m2) sa nachádza v tesnej blízkosti Belianskeho potoka s atraktívnym výhľadom na kopce Malej Fatry. Stavba ...

  • Úžitková plocha: 239 m2
150 000 € 628 €/m2
2-izbový byt, Bratislava - Staré Mesto
PREDAJ

2-izbový byt, Bratislava - Staré Mesto

Predaj - 2 i apartmánový byt v novostavbe o výmere 53 m2 , Blumental Rezidencia medzi ulicami Mýtna a Radlinského Blumental Rezidencia je ďalším ...

  • Úžitková plocha: 53 m2
205 000 € 3 868 €/m2
Budova, Banská Štiavnica
PREDAJ

Budova, Banská Štiavnica

Ponúkame na predaj zabehnutý apartmánový dom v historickom centre Banskej Štiavnice. • Úžitková plocha 951 m2 • 12 apartmánov • Parkovanie ...

  • Úžitková plocha: 951 m2
1 250 000 € 1 315 €/m2
3-izbový byt, Bratislava - Ružinov
PREDAJ

3-izbový byt, Bratislava - Ružinov

2,5 izb. byt o celkovej výmere vrátane pivničnej kobky 65,3 m2 sa nachádza na 2/6 posch. panelového zatepleného bytového domu na ul. Kozmonautická ...

  • Úžitková plocha: 65 m2
154 000 € 2 370 €/m2
4-izbový rodinný dom, 2 p., Bratislava - Rača
PREDAJ

4-izbový rodinný dom, 2 p., Bratislava - Rača

PREDAJ 2-GENERAČNÉHO DOMU S TERASOU(25m2) A NÁDHERNÝM VÝHĽADOM Dvojgeneračný 4-izbový rodinný dom po úpravách sa nachádza v krásnom prostredí ...

  • Úžitková plocha: 253 m2
Dohodou
Hotely a penzióny, Trnava
PREDAJ

Hotely a penzióny, Trnava

Rozostavaný rekreačný objekt (penzión, školiace stredisko) sa nachádza v katastrálnom území Lošonec pri obci Smolenice, rekreačná oblasť Jahodník ...

  • Celková plocha: 2110 m2
175 000 €
4-izbový byt, Bratislava - Staré Mesto
PREDAJ

4-izbový byt, Bratislava - Staré Mesto

Veľkometrážny byt bol zrealizovaný ako nová vstavba zrekonštruovanej mestskej vily na Moyzesovej ulici. Byt o výmere 187 m2 je situovaný ako jediný ...

  • Úžitková plocha: 187 m2
610 000 € 3 263 €/m2
Budova, 3 p., Bratislava - Petržalka
PREDAJ

Budova, 3 p., Bratislava - Petržalka

Samostatne stojaca budova je situovaná na začiatku Kopčianskej ulice, tvorí súčasť novej , modernej zástavby v okolí železničnej stanice. Pozemok ...

  • Úžitková plocha: 528,4 m2
799 000 € 1 513 €/m2
Rekreačný apartmán, Brezno
PREDAJ

Rekreačný apartmán, Brezno

Apartmánový dom sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom, ktorá je rajom pre zimnú aj letnú turistiku. Nachádza sa 12 km od zimného lyžiarskeho ...

150 000 €
Rodinný dom, Brezno
PREDAJ

Rodinný dom, Brezno

Rekreačný rodinný dom sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom, ktorá je rajom pre zimnú aj letnú turistiku. Nachádza sa 12 km od zimného lyžiarskeho ...

  • Úžitková plocha: 260 m2
300 000 € 1 154 €/m2