Nájdite si nehnuteľnosť

3-izbový byt, Bratislava - Karlova Ves
PREDAJ

3-izbový byt, Bratislava - Karlova Ves

PREDAJ NÁDHERNÉHO 3-IZB.BYTU SO ŠATNÍKOM A VEĽKOU LOGGIOU,KARLOVA VES Dispozícia bytu: obývačka + 2 spálne, samostatná kúpeľňa a toaleta, ...

  • Úžitková plocha: 65 m2
175 000 € 2 693 €/m2
4-izbový byt, Bratislava - Ružinov
PREDAJ

4-izbový byt, Bratislava - Ružinov

Predaj - 4i bytu, Bratislava II / NIVY, 9 posch, orientácia na dve svetové strany Z-V, loggia - Z Dispozícia: vstupuje sa do bytu cez chodbu, vedľa ...

  • Úžitková plocha: 87 m2
220 000 € 2 529 €/m2
2-izbový byt, Nitra
PREDAJ

2-izbový byt, Nitra

PONÚKAME LUXUSNÉ BYTY v nadštandardnom novom projekte priamo v CENTRE NITRY s nádhernými výhľadmi. Ak uvažujete o kúpe bytu v Nitre, ponúkame ...

  • Úžitková plocha: 72 m2
info v RK
Obchodné priestory, Bratislava - Podunajské Biskupice
PREDAJ

Obchodné priestory, Bratislava - Podunajské Biskupice

NEBYTOVÝ PRIESTOR V CENTRE PODUNAJSKÝCH BISKUPÍC, BISKUPICKÁ UL. - priestor bol využívaný na gastro prevádzku (možnosť prevádzkovania aj na ...

  • Úžitková plocha: 77 m2
59 000 € 767 €/m2
Gastro priestory, Bratislava - Podunajské Biskupice
PREDAJ

Gastro priestory, Bratislava - Podunajské Biskupice

• Úžitková plocha: 77 m2
59 000 € 767 €/m2
2-izbový byt, Levice
PREDAJ

2-izbový byt, Levice

Veľký priestranný 2-izb. byt o celkovej výmere 66,9 m2 sa nachádza na 7/7 posch. panelového bytového domu s výťahom. Byt je 2-stranne orientovaný ...

  • Úžitková plocha: 66,9 m2
65 000 € 972 €/m2
4-izbový rodinný dom, 2 p., Bratislava - Nové Mesto
PREDAJ

4-izbový rodinný dom, 2 p., Bratislava - Nové Mesto

Radová zástavba 3-och RD sa nachádza na Vidlicovej ul, v tesnej blízkosti lesa s výhľadom na mesto a Bratislavský hrad. Stavba je vo fáze hrubej ...

  • Úžitková plocha: 134 m2
395 000 € 2 948 €/m2
2-izbový byt, Nitra
PREDAJ

2-izbový byt, Nitra

Výnimočné byty v novostavbe situované v samotnom centre mesta Nitra. Čaká na Vás veľkometrážny priestor v mnohých variantách ktoré si môžete ...

  • Úžitková plocha: 93 m2
2 100 €/m2 23 €/m2
Budova, Banská Štiavnica
PREDAJ

Budova, Banská Štiavnica

Ponúkame na predaj budovu v Banskej Štiavnici priamo na Nám. Sv. Trojice (historické centrum). Nehnuteľnosť je v štádiu hrubej stavby. Jedná sa ...

  • Úžitková plocha: 892 m2
600 000 € 673 €/m2
3-izbový byt, Bratislava - Dúbravka
PREDAJ

3-izbový byt, Bratislava - Dúbravka

Predaj - 3 i byt v na začiatku Dúbravky na Hanulovej ulici. Byt sa nachádza na posch. 9/12 s výťahom. Bytový dom je zateplený. Byt pozostáva: vstupná ...

  • Úžitková plocha: 63 m2
155 000 € 2 461 €/m2
Pozemky - bývanie, Nitra
PREDAJ

Pozemky - bývanie, Nitra

Pozemok o celkovej výmere 19 948 m2 sa nachádza v atraktívnej časti mesta Nitra - Zobor - Lupka. Mierny svahovitý terén pozemku , orientovaný na ...

  • Rozloha pozemku: 19948 m2
30 €/m2
3-izbový byt, Bratislava - Petržalka
PREDAJ

3-izbový byt, Bratislava - Petržalka

PONUKU TOHTO BYTU NÁJDETE LEN V NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRII 3-IZB.BYT NA ZAČIATKU PETRŽALKY - WOLKROVA ULICA (VYHĽADÁVANÁ LOKALITA) - byt sa nachádza ...

  • Úžitková plocha: 70 m2
150 000 € 2 143 €/m2