Nájdite si nehnuteľnosť

Garáže, Bratislava - Ružinov
PREDAJ

Garáže, Bratislava - Ružinov

PONUKA UŽ NIE JE AKTUÁLNA ! PREDAJ GARÁŽE V RUŽINOVE, OSTREDKY NA SPUTNIKOVEJ UL. Garáž sa nachádza v radovej zástavbe, výmera 18 m2 (cca 3x6 ...

25 000 € 1 389 €/m2
Hotely a penzióny, Liptovský Mikuláš
PREDAJ

Hotely a penzióny, Liptovský Mikuláš

Penzión V Liptovskom Jáne bol postavený v 18. storočí. LOKALITA: - v blízkosti vodného diela Liptovská Mara a rekreačných zariadení v Bešeňovej ...

  • Zastavaná plocha: 433 m2
dohodou
5-izbový rodinný dom, 2 p., Senec
PREDAJ

5-izbový rodinný dom, 2 p., Senec

Miloslavov - Alžbetin Dvor Predaj úplnej novostavby dvojpodlažného rodinného domu v pôvodnej zástavbe rodinných domov. Dom o celkovej úžitkovej ...

  • Úžitková plocha: 180 m2
210 000 € 1 167 €/m2
3-izbový byt, Bratislava - Ružinov
PREDAJ

3-izbový byt, Bratislava - Ružinov

Na Úvrati - 3 izbový, moderný byt v nadstavbe bytového domu bol skolaudovaný v roku 2012. Nachádza sa na 4. poschodí zo 6. s výťahom. Byt pozostáva ...

  • Úžitková plocha: 62,3 m2
162 900 € 2 615 €/m2
Obchodné priestory, Bratislava - Podunajské Biskupice
PREDAJ

Obchodné priestory, Bratislava - Podunajské Biskupice

EKLUZÍVNY PREDAJ NEBYTOVÉHO PRIESTORU V II. BRATISLAVSKOM OBVODE - BISKUPICKÁ ULICA Priestor sa nachádza v mestskej časti Podunajské Biskupice : ...

  • Úžitková plocha: 77 m2
62 000 € 806 €/m2
Gastro priestory, Bratislava - Podunajské Biskupice
PREDAJ

Gastro priestory, Bratislava - Podunajské Biskupice

• Úžitková plocha: 77 m2
62 000 € 806 €/m2
3-izbový byt, Bratislava - Petržalka
PREDAJ

3-izbový byt, Bratislava - Petržalka

PONUKU TOHTO BYTU NÁJDETE LEN V NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRII 3-IZB.BYT NA ZAČIATKU PETRŽALKY - WOLKROVA ULICA : - byt sa nachádza n a 8.p./12p. (samostatne ...

  • Úžitková plocha: 70 m2
150 000 € 2 143 €/m2
3-izbový byt, Bratislava - Podunajské Biskupice
PREDAJ

3-izbový byt, Bratislava - Podunajské Biskupice

PREDAJ ZREKONŠTRUOVANÉHO 3-IZB.BYTU NA DUDVÁŽSKEJ ULICI : - byt sa nachádza v zateplenom 7.poschodovom dome na zvýšenom prízemí - v dome je nový ...

  • Úžitková plocha: 64 m2
124 600 € 1 947 €/m2
3-izbový byt, Bratislava - Petržalka
PREDAJ

3-izbový byt, Bratislava - Petržalka

EXKLUZÍVNA PONUKA 3-IZB.BYT NA ZAČIATKU PETRŽALKY - WOLKROVA ULICA : - byt sa nachádza n a 8.p./12p. (samostatne stojaci dom) - výmera 70 m2 (vrátane ...

  • Úžitková plocha: 70 m2
158 000 € 2 258 €/m2
4-izbový byt, Bratislava - Karlova Ves
PREDAJ

4-izbový byt, Bratislava - Karlova Ves

Priestranný byt o výmere 114,34 m2 ( plus terasa 30,85 m2) sa nachádza na 2. podlaží terasovej novostavby na ul. Hany Meličkovej s výhľadom na ...

  • Úžitková plocha: 114,34 m2
325 000 € 2 843 €/m2
4-izbový rodinný dom, 2 p., Senec
PREDAJ

4-izbový rodinný dom, 2 p., Senec

4-izb. rodinný dom (radová zástavba) sa nachádza v obci Ivanka pri Dunaji na ul. Pri pálenici na pozemku o celkovej výmere 224 m2. Do domu sa vchádza ...

  • Úžitková plocha: 156 m2
230 000 € 1 475 €/m2
Pozemky - bývanie, Bratislava - Rača
PREDAJ

Pozemky - bývanie, Bratislava - Rača

Pozemok sa nachádza na Popolnej ul. v novobudovanom obytnom súbore, ktorý pozostáva z 11 pozemkov určených na malopodlažnú bytovú zástavbu izolovaných ...

  • Rozloha pozemku: 616 m2
215 600 €